Lidé

Kurzy na míru

V současné době Vám můžeme nabídnout na výběr z celkem 29 akreditovaných vzdělávacích kurzů u MPSV ČR, dalších 19 vzdělávacích kurzů je ve fázi akreditačního řízení na MPSV ČR (těšit se můžete na akreditované novinky typu Zdravotní postižení z pohledu pracovníka pomáhající profese - zážitkový kurz, Psychiatrické minimum pro pracovníky v sociálních službách, Rizika práce se seniory v sociálních službách, a další). Spolu s lektory se snažíme realizovat taková témata/vzdělávací programy, které respektují současné trendy v oblasti pomáhajících profesí a jsou žádoucí na trhu vzdělávacích kurzů v sociální oblasti. Dále naleznete v naší nabídce 8 vzdělávacích kurzů vytvořených v rámci projektu Škola za oponou, které byly akreditovány pro cílovou skupiny pedagogických pracovníku na MŠMT ČR. V rámci naší nabídky naleznete také 15 neakreditovaných, nicméně již minimálně 2x realizovaných a osvědčených neakreditovaných témat vhodných pro pracovníky v sociálních službách. Aktuální seznam kurzů naleznete ve formě příloh níže.

Na základě individuální dohody (prosím kontaktujte nás na vzdelavani@benepal.cz nebo na tel. č. 775 657 380) zrealizujeme rádi jakýkoliv z těchto kurzů přímo ve vaší organizaci. Stačí nás kontaktovat, domluvíme se na termínu, ceně, počtu zájemců a náš lektor přijede k Vám do organizace a proškolí vaše zaměstnance.

Pokud Vaše praxe vykazuje potřebu určitého vzdělávacího kurzu, který jste v naší nabídce nenašli, neváhejte a přesto nás zkontaktujte. Spolupracujeme s týmem zkušených lektorů, kteří mají nejenom dlouholeté lektorské zkušenosti, ale také praktické zkušenosti přímo z oboru a případně dokáží operativně na Vaše potřeby zareagovat a vytvořit vzdělávací KURZ NA MÍRU přímo pro Vaši organizaci. 

 

NÁMI NABÍZENE VZDĚLÁVACÍ KURZU AKREDITOVANÉ U MPSV ČR

 

Vytvořené vzdělávací kurzu určené pro pracovníky v sociálních službách (neakreditované na MPSV ČR):

AKREDITOVANÉ VZDĚLÁVACÍ KURZY NA MŠMT URČENÉ PRO PEDAGOGICKÉ PRACOVNÍKY (2. stupeň základních škol a střední školy):

Vzdělávací kurzy byly akreditovány na MŠMT ČR pro cílovou skupinu pedagogických pracovníků:

Všechny tyto kurzy určené pro pedagogické pracovníky jsme schopni zrealizovat i s nižší časovou dotací - cca 6 - 8 vyučovacích hodin (v tomto případě účastníci obdrží osvědčení o absolvování daného kurzu bez akreditace na MŠMT ČR).